Zrzut ekranu 2016-02-14 o 20.09.23
Front w lecie

Właściwie trudno dokładnie powiedzieć, gdzie konkretnie leży nasza działka. Przez kilkanaście ostatnich lat granice sąsiednich miejscowości oraz numeracje domów systematycznie ulegały zmianie. Jednak dla nas, pozostanie na zawsze w Woli Knyszyńskiej, pod numerem 63. 

Pierwsze zdjęcia przedstawiają rzeczywistość lat 90-tych. Niestety pod ich koniec, w efekcie pożaru, z piękna tego miejsca pozostało wspomnienie - przynajmniej tak nam się wtedy zdawało...

Od roku 1998, nakładem potężnej pracy naszej i naszych przyjaciół (wielu z  nich systematycznie bywa na biwakach), zgliszcza zmieniały się w działkę,  którą na nowo można dziś zaliczyć do miejsc pięknych, a że pewne rzeczy nie przemijają - knyszyńskiemu wypoczynkowi ciągle towarzyszy kojący śpiew ptaków, zieleń szumiących za płotem drzew i cudowne, czyste i tchnące błękitem powietrze.

I tak rokrocznie, o ile pogoda dopisuje - bawimy się dobrze - bo chodzi o spotkania, nie tylko w konkretnym miejscu, ale z konkretnymi osobami - a to zawsze gwarancja powodzenia!


____________________________________________________________________________________

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com