Biwak 2011 - zapowiedź ostatnia


Szanowni Biwakowicze! Oto zapowiedź trzecia - ostatnia. 

Niniejszym serdecznie zapraszamy Wszystkich w dniach 12 - 15 sierpnia 2011 na kolejną edycję wspólnej zabawy i przede wszystkim wypoczynku, którego nigdy za dużo! Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami przewidujemy w tym roku karaoke, strzelanie z łuku, oraz rozgrywki pokerowe. 

Z informacji z ostatniej chwili: mamy już bieżącą wodę, co w sposób znaczący podnosi standard  naszego biwakowania i choć nadal nie jest to ostateczny kształt zaplecza sanitarnego, pracujemy nad tym na tyle intensywnie, że może jeszcze na tej edycji czeka Was miła niespodzianka, ale szczegóły na miejscu...

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z sekcją „Niezbędnik biwakowicza”, która uległa drobnym modyfikacjom. Gości, którzy w tym roku dołączą do nas po raz pierwszy, zachęcamy również do odwiedzenia innych sekcji, jak: wskazówki dotyczące dojazdu, fotograficznego kompendium poprzednich edycji, czy lektury na temat przeszłości działki. Prosimy również o prześledzenie informacji zamieszczanych systematycznie w dziale wydarzenia, które mogą być źródłem równie cennych informacji.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony w serwisie Facebook - już dostępna :-)


Coż, nic dodać, nic ująć. Zegar tyka i już tylko dni dzielą nas od spotkania w jakże zacnym i z roku na rok liczniejszym gronie. Mamy nadzieję, że podobnie jak w roku ubiegłym frekwencja dopisze. Gdyby zaś pogoda nie pojawiła się, mimo wcześniejszych ustaleń - nie martwcie się, jesteśmy na to przygotowani. Jak? To już niespodzianka! 

                                                           

                                                                                  Justyna i Michał Jaśnikowscy.


Ps. Prosimy o POTWIERDZANIE PRZYBYCIA!

      Przywieźcie ze sobą muzykę!

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com