Biwak 2013 - zapowiedź pierwsza


Trudno opisać słowami co czuję siadając do stworzenia kolejnej zapowiedzi trzynastego już Biwaku Knyszyńskiego. Życie pędzi nieubłaganie, a codzienne sprawy mimo, iż czasami zupełnie błahe, przytłaczając nas  każą marzyć o chwilach wytchnienia i relaksu które, choć odległe - im bardziej nam ciężko, tym bardziej pomagają trwać i znosić trudy pracy. 

    I oto przychodzi moment, gdy zieleń Knyszyna osiąga sierpniową głębię, a rozgwieżdżony widnokrąg niecierpliwie oczekuje płomieni naszych ognisk. Gdy tradycyjnie porzucamy przyzwyczajenia, wygody i oddajemy się przyjemności obcowania ze sobą, naturą, swobodą i życiem na sposób jaki podpowiada nam pragnienie tłumione przez trzysta sześćdziesiąt trzy dni w roku... Czyż nie?

    W tym roku Kochani oczekujemy Was w drugi weekend sierpnia, czyli w dniach: 


9 - 11 VIII 2013 r.


    Tradycyjnie rzecz jasna w eterze pojawią się jeszcze zapowiedzi, które jak mamy nadzieję pomogą Wam tak przygotować grafiki Waszych zajęć, abyście stawili się w komplecie, jak każdego roku. Tym, którzy otrzymali zaproszenia po raz pierwszy podpowiem, iż nie mają znaczenia ani wiek (najmłodszy z naszych towarzyszy - Tymon, miał podczas pierwszego, zeszłorocznego Biwaku miesiąc!), ani znajomość innych uczestników. Knyszyn znosi bariery, o czym przekonał się chyba każdy, a niektórzy nawet kilka razy :-) 

    Prosimy zapoznać się z materiałami na stronie - sekcja przydatne linki i wstępnie potwierdzić przyjazd!


                                                                             Justyna i Michał Jaśnikowscy. 

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com