Biwak 2014 - podsumowanie


Kochani!

Zazwyczaj bezpośrednio przed Biwakiem zastanawiam się intensywnie czy wszystko się uda. Zwyczajnie martwię się, bo szalenie zależy mi, aby podtrzymać pozytywny trend tej kilkunastoletniej już tradycji. W obszarze moich trosk jak zawsze pozostaje pogoda, techniczne dogranie spraw organizacyjnych, czy frekwencja. Mimo, iż statystycznie rzecz biorąc wszystkie te czynniki od lat nie zawodzą - przynajmniej w większości przypadków - traktuję, 

a w zasadzie mogę już śmiało powiedzieć - traktujemy 

z moją żoną (która przez te kilka lat stała się nie tylko jedną z ważniejszych uczestniczek, ale wzorową gospodynią Biwaku), sierpniową imprezę bardzo poważnie. Niech świadczy o tym fakt, że wracając w ostatnią niedzielę do domu dyskutowaliśmy nad przyszłoroczną, jubileuszową edycją.


Najważniejsze jednak pozostają coraz częściej pojawiające się nie tylko podczas imprez, ale i pomiędzy nimi Wasze głosy poparcia dla idei Biwaku, Wasze ciepłe słowa pod jego adresem. Nie możemy wyobrazić sobie nagrody większej niż wyrażana w rozmowach tęsknota za sierpniem. Znaczy to bowiem, iż idea od początku przyświecająca temu pomysłowi, będąca niejako motorem organizacyjnym, siłą dla jego cykliczności, ma moc sprawczą! 


Wzorem lat ubiegłych obok stałych bywalców pojawiło się sporo osób nowych. Przy tej okazji pobiliśmy rekord frekwencji, zamykając listę obecności podpisem pięćdziesiątej czwartej osoby! Z Waszą sympatią spotkały się przypinki pamiątkowe, które otrzymał każdy uczestnik. Po raz pierwszy rozdaliśmy certyfikaty dla zasłużonych Biwakowiczów. Nasz serwer i profil w portalu Facebook są pełne fantastycznych fotografii, niejednokrotnie bardzo realistycznie oddających żywiołowość chwil pod knyszyńskim niebem. 


Zapraszamy do pobierania materiałów multimedialnych z serwera, oraz prześledzenia wybranych zdjęć w galerii. Hasło do serwera otrzymacie Państwo drogą SMS, lub poprzez komunikator Facebook’a w ciągu 24 godzin od pojawienia się niniejszego podsumowania. Jeżeli w natłoku wysyłanych powiadomień ktoś zostanie pominięty, prosimy o natychmiastowy kontakt i z góry przepraszamy.


Cóż dodać? Dziękujemy za te wspaniałe chwile, zachęcamy do czynnego udziału w planowaniu przyszłorocznej edycji, która jak mamy nadzieję godnie uświęci tak okrągłą i jakże dumnie podkreślającą tradycję Naszych Spotkań - piętnastą rocznicę.

Dziękujemy z całego serca, pozdrawiamy


                                                                                                                               Justyna i Michał Jaśnikowscy.

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com