Biwak 2016 - zapowiedź pierwsza


Kochani!


Mam wrażenie jakbyśmy zaledwie wczoraj składali dmuchany basen z knyszyńskiego trawnika. Doprawdy trudno uwierzyć, jak szybko upłynęło te kilka miesięcy. Tym trudniej uwierzyć, że przed nami szesnasta edycja Biwaku Knyszyńskiego. Dla nas i jak mamy nadzieję dla Was, cykliczne spotkania w Woli prócz stałej pozycji w kalendarzu, są okazją do odświeżenia starych znajomości, zawarcia nowych, ale nade wszystko ucieczki od codzienności. Kilka dni relaksu, beztroski i zapomnienia na które przywykliśmy czekać w zasadzie od samego niemalże sierpnia, kiedy to przeglądając fotografie z minionej imprezy wybiegamy myślami w przyszłość…

Zeszły rok obfitował w wiele nowości. Wśród nich wspomniany wyżej basen, losowanie z nagrodami, czy profesjonalny sprzęt dyskotekowy. W tym roku, prócz utrzymania tych pozytywnych trendów, mamy zamiar zaskoczyć Was kolejnymi nowościami, które są póki co w fazie dogrywania, ale których pojawienie się, o ile dojdzie do skutku, będzie czymś zupełnie zaskakującym. 

Tak czy inaczej, szesnasty raz w Waszym towarzystwie jest wyjątkową okazją samą w sobie. Mamy nadzieję, iż przynajmniej równie licznie jak w 2015 roku zjawicie się, jak zawsze przywożąc całe mnóstwo dobrego humoru, szału i spontaniczności, bez których knyszyńskie harce nie mają racji bytu. Wspomnieć należy przy tej okazji zeszłoroczny rekord frekwencji - 67 uczestników, który puszcza do nas oko z kart historii, zachęcając do ustanowienia kolejnego… Czemu nie rok po roku? 

Jak w każdej zapowiedzi i tym razem, pozwolimy sobie wspomnieć o podstronach naszej witryny, z których wszyscy wybierający się do nas pierwszy raz zaczerpną szczegółowych informacji dotyczących Biwaku. Znajdują się na nich odpowiedzi na wszystkie pytania, które przez te kilkanaście lat zadawano nam na temat imprezy, historii Knyszyna, oraz galerie fotografii, przyjrzenie się którym stanowi namiastkę tego, co czeka nas za klika miesięcy. A zatem:


Trochę historii - to i owo na temat naszej działki

Jak dojechać? - szczegóły nawigacyjne

Co zabrać że sobą? - niezbędnik biwakowicza

Galeria zdjęć


W tym roku bawimy się w dniach:

5 - 7 sierpnia 2016Wiadomość z ostatniej chwili (23.06.16)

W tym roku na Biwaku Knyszyńskim na żywo zagra zespół Blend (www.blend.pl) 

Dzięki uprzejmości muzyków, oraz zaangażowaniu Wojciecha Węgrzyka 

i Pawła Klepki w sobotni wieczór 6 sierpnia 2016 roku w Knyszynie zabrzmi solidna porcja rocka!!! 

Bardzo Wam dziękujemy i serdecznie wszystkich zapraszamy! Zachęcamy również do zapoznania się z zespołem na 

stronie internetowej i profilu w portalu Facebook.Serdecznie zapraszamy i jak zawsze bardzo uprzejmie prosimy o informacje zwrotne po otrzymaniu każdego z trzech przesyłanych w czasie tych kilku dzielących nas od sierpnia miesięcy zaproszeń. Wasze potwierdzenia przybycia pomogą nam jeszcze lepiej zorganizować i zaplanować całość imprezy. Bardzo liczymy na Waszą obecność. Pokażmy na co nas stać, pokażmy jak bawi się Knyszyn, pokażmy jak młodości ducha nie łamie czas! Odliczanie uważamy za rozpoczęte…


                                                                                                  Justyna i Michał Jaśnikowscy.

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com