Biwak 2017 - podsumowanie


Kochani Biwakowicze!

Z ogromną przyjemnością sięgamy myślami do wydarzeń sierpniowego weekendu, kiedy to siedemnasty raz spotkaliśmy się w Knyszynie. Cieszymy się szczególnie, gdyż - po pierwsze kolejny raz odwiedził nas zespół Blend, a po drugie - odbył się zapowiadany zjazd motocykli Heist. 


Zespół Blend uraczył nas charakterystyczną dla siebie, niewiarygodną porcją wspaniałego rocka, który rozbrzmiał pod zaprojektowaną i wykonaną przez Mirona Złotorękiego sceną koncertową. Bardzo serdecznie dziękujemy muzykom pozostając w nadziei, iż nie był to ich ostatni koncert dla biwakowej publiczności, która jak nic pokochała Blend. Niezwykłe są bowiem okoliczności, które obok raczenia zmysłów wybornym koncertem, pozwalają na bezpośrednie obcowanie z artystami - szczególnie, kiedy chodzi o tak sympatycznych, otwartych i wspaniałych ludzi, jak chłopcy z Blendu!  


Drugim wspomnianym elementem, czyniącym XVII Biwak wyjątkowym, był I Polski Zlot Motocyklistów Cleveland CycleWerks. Mimo, iż Heist’ów - bo o te konkretne motocykle chodzi na zlocie pojawiło się kilka, uważam zlot za udany - weźmy pod uwagę fakt, iż na polskich drogach jeździ ich kilkadziesiąt. Knyszyński weekend okazał się dobrą oprawą do spotkania przynajmniej części użytkowników forum heist.pl nie tylko ze sobą, ale i z właścicielem, oraz przedstawicielami firmy Polkom (importera naszych maszyn). Była to też znakomita okazja dla przybyłych gości do zapoznania się z Heist’em. Chętni mieli okazję na przetestowanie motocykla, a niektórzy rozpoczęli rozmowy na temat jego zakupu. To chyba najlepszy dowód na to, że wszystkie założenia zlotu zostały osiągnięte, co równocześnie rozbudziło nasze nadzieję na przyszły rok... A nuż - wzorem Biwaku - również i on w kolejnych latach rozwinie skrzydła i nabierze rumieńców?


Elementem stałym, dopisującym niezmiennie i zawsze zaskakującym pozytywnie, byliście Wy, Szanowni Biwakowicze! Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie (frekwencja ponownie nieznacznie większa od poprzedniego roku - na poziomie 106 gości), za wspaniałą zabawę i stworzenie niezapomnianego klimatu! W naszych podsumowaniach zawsze podkreślamy, iż najważniejszą składową klimatu knyszyńskiego pozostają jego goście, sympatycy, bywalcy. Za to Kochani serdecznie dziękujemy! Jest nam niezwykle miło gościć Was, bawić się z Wami, wypoczywać i co ważne - wspominać kawał już stworzonej przez nas historii tego bezprecedensowego wydarzenia!


Oczywiście nie sposób w podziękowaniach nie odnieść się do nieocenionych zasług Mirona Złotorękiego i Mamy Maryli, których zaangażowanie i wytrwałość pozwala nam co roku na zapamiętanie Knyszyna jako miejsca zadbanego, przyjaznego i gościnnego. Każdy, kto był z nami choć dwa razy, z pewnością doceni liczne zmiany i udoskonalenia - jak choćby ruszt nad ogniskiem, czy scena koncertowa - które w zasadzie co sezon zaskakują nas pozytywnie ułatwiając, umilając i czyniąc nasze spotkania jeszcze bardziej wyjątkowymi! Dziękujemy!

Na koniec nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć odliczanie! Dziękujemy, że byliście z nami, zapraszamy serdecznie za rok! A na deser polecamy galerię na stronie biwaku (www.biwakknyszynski.pl), oraz nasz profil na portalu Facebook. Jak zawsze czekamy na Wasze opinie, pomysły i uwagi. Pozdrawiamy


Justyna i Michał Jaśnikowscy.- Galeria 2017 -

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com