Biwak 2018 - podsumowanie


Kochani Biwakowicze!

Po raz osiemnasty, w cudownych knyszyńskich okolicznościach przyrody przyszło nam wspólnie świętować. Tak jak dotychczas - i tym razem wszystko poszło po naszej myśli. Towarzystwo doborowe, muzyka wyśmienita. Nawet pogoda - choć chwiejna, w kluczowych momentach Biwaku okazała się łaskawa. Niby każdy Biwak inny, a jednak wszystkie podobne: i w tym roku kluczem do integracji przy trzaskającym ogniu okazała się muzyka. Najlepsza ze wszystkich, bo grana na żywo. 

W tym miejscu serdecznie chcieliśmy podziękować Wszystkim, a szczególnie tym którzy włożyli najwiecej trudu w przygotowania Biwaku: gospodarzom Knyszyna: Maryli i Mironowi, naszemu sponsorowi Adasiowi, oraz muzykom: Zespołowi Blend, Marysi, która urzekła nas grą na skrzypcach, oraz Dawidowi, który okazał się nie tylko fantastycznym gitarzystą, ale też wodzirejem!

Oczywiście szczególne podziękowania należą się również naszym Szanownym Gościom, którzy kolejny raz dopisali i jak zawsze stworzyli niezapomniany klimat - beztroski trzech spędzonych pod gołym niebem dni, do których jak mamy nadzieję chętnie powracać będziecie w chłodne zimowe wieczory, snując plany na przyszły rok, kiedy to  gościć Was będziemy po raz dziewiętnasty. 

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do oglądania fotografii z XVIII Biwaku Knyszyńskiego na naszym profilu w portalu Facebook, oraz na stronie Biwaku - w zakładce Galeria.


Justyna i Michał Jaśnikowscy. 

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com