Biwak 2018 - zapowiedź pierwsza


Kochani Biwakowicze!


Czas płynie nieubłaganie. Wielkimi krokami zbliżamy się do dwudziestolecia naszych spotkań, po drodze zaś nastał rok 2018, kiedy to po raz osiemnasty rozświetlimy knyszyńskie nocne niebo. Wszystko dookoła nas mocno się zmieniło przez te lata. Wszystko dookoła - nasze życie, nasze plany, nasze rodziny - wszystko inne niż niemal dwadzieścia lat temu. Niektórzy zapewne cieszą się tymi zmianami, inni w umiarkowanym zadowoleniu czekają na lepsze jednak jutro. Ja - jak co roku - zasiadam patrząc na śnieg za oknem, rozmyślam o tym, do czego mimo fascynujących kolei losu mojego życia wracam cyklicznie z wielkim sentymentem - do Biwaku. 

Okazuje się, że i on mocno się zmienia. Jego ewolucja to nie tylko infrastruktura, której ciągłe usprawnienia funduje nam Miron Złotoręki, to nie tylko dodatkowe atrakcje, które udaje nam się organizować z myślą o Was, ale to przede wszystkim goście Biwaku. Zawsze podczas pisania tych paru słów zapowiedzi, skupiam się na tym, na jak wielu płaszczyznach jesteśmy inni niż te naście lat temu i jak bardzo jednak ostatecznie podobni pozostajemy w knyszyńskiej grupie. Niezwykle mnie to cieszy, tak jak zawsze cieszyły mnie spontaniczne pytania o Biwak w czasie oczekiwania na kolejną jego edycję. W niewypowiedziany sposób cenię sobie i szanuję Waszą konsekwencję w przyjeżdżaniu do Knyszyna, a co za tym idzie w utrzymywaniu tej namacalnej więzi, w świecie coraz bardziej cyfrowym, odhumanizowanym i zabieganym. Myślę, że ten „przyczółek” pewnej przeszłości będzie jeszcze przez lata dawał nam wiele frajdy, choć zapewne i on konsekwentnie będzie się zmieniał. 


Jak zawsze zapraszam do dyskusji na temat imprezy. Z największą przyjemnością wysłuchamy wszelkich uwag na temat jej organizacji. W zeszłym roku pojawiło się ich sporo i mamy nadzieję, że tegoroczna edycja sprosta im wszystkim na tyle, na ile tego wymagacie.


Zgodnie z tradycją bardzo prosimy o potwierdzanie przybycia, które w znacznym stopniu pomaga nam w organizacji całości zabawy. Przybywajcie Kochani, do zobaczeniaW tym roku bawimy się w dniach:

10 - 12 sierpnia 2018


                                                                                                                                  


                                                                                                                                                                      Justyna i Michał Jaśnikowscy.Jak zawsze pragnę wspomnieć o stałych pozycjach naszej strony internetowej, na których nowi goście odnajdą wszelkie informacje dotyczące imprezy, a stali bywalcy odświeżą pamięć:
__________________________

www.biwakknyszynski.pl

www.blend.pl

www.heist.pl

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com