Biwak 2021 - podsumowanie


Kochani Biwakowicze!

Czasy są trudne dla wszystkich. Ludzie chorują, umierają, obawiają się o pracę i żyją w wielkiej niepewności o jutro. Mimo, iż jubileuszowy - XX Biwak nie odbył się planowo z uwagi na pandemię, w tym roku po niespodziewanej przerwie udało się wrócić do sierpniowej tradycji naszych knyszyńskich spotkań. Wydaje się, że te trzy dni pozwoliły nam nie tylko cofnąć się wspomnieniami do lat ubiegłych, ale przede wszystkim pomogły uciec od zgiełku pandemii i pożyć swobodnie w towarzystwie znanych od dawna twarzy. 

Najwyraźniejszym chyba znakiem czasu są dzieci, których co roku przybywa. Nie ma co - rośnie nam kolejne pokolenie Biwakowiczów - ludzi, którzy nie znają wakacji bez Biwaku! Patrząc na nich, trudno nie rozmyślać nad tym, czy przejmą dwudziestoletnią już tradycję i będą wspólnie bawić się, kiedy nas - „ojców założycieli” już nie będzie… Kto wie?!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. Jak zwykle swoją obecnością uświetniliście Biwak, tworząc niepowtarzalną atmosferę, dającą wytchnienie od codzienności, do jakiego przywykliśmy od lat. 

Szczególne podziękowania dla gospodarzy - Maryli i Mirona Złotorękiego vel Rycha za logistyczne przygotowanie imprezy, Pitrowi „Radarowi” za wspaniałą, kulinarną oprawę ogniska, Dawidowi za uświetnienie go wyjątkową muzyką i rzecz jasna Adamowi, za przygotowanie wspaniałych prezentów dla uczestników naszych konkursów i loterii. Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna. Liczymy, że bawiliście się równie dobrze jak my i już dziś zapraszamy na XXI Biwak Knyszyński w 2022 roku.

Oby do Biwaku!


J&M&M&B Jaśnikowscy.Zapraszamy do oglądania fotografii z XIX Biwaku Knyszyńskiego na naszym profilu w portalu Facebook, oraz na stronie Biwaku - w zakładce Galeria.

Zdjęcia będą dodawane partiami, zatem zachęcamy do obserwowania strony przez najbliższe kilka tygodni!

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com