Biwak 2022 - podsumowanie


Kochani Biwakowicze!

XXI Biwak przeszedł do historii. Mimo chwil grozy, które towarzyszyły cały poprzedzający imprezę tydzień wszystkim obserwującym prognozy pogody, ta okazała się wystarczająco łaskawa, aby obowiązkowe punkty weekendu bez przeszkód odbyły się pod przysłowiową chmurką. Chłopcy z Blendu jak zwykle spisali się nadzwyczaj - gotując nam cudowny spektakl muzyczny, po którym rozlosowaliśmy nagrody ufundowane przez naszego wieloletniego sponsora Adama, a wieczór uświetniły burgery serwowane przez biwakowego Mistrza Kuchni Piotra w Barze Żerca! 

Z tego miejsca chcieliśmy podziękować wszystkim wymienionym, a także Wam kochani Biwakowicze za przybycie i stworzenie niepowtarzalnej, choć już w pewnym sensie właściwej miejscu i tradycyjnej atmosfery. Ogromne podziękowania kierujemy również na ręce Mirona Złotorękiego i Mamy oraz Babci Maryli, którzy trud przygotowań imprezy jak zwykle wzięli na siebie - bez nich Biwak z całą pewnością nie miałby szans na taki rozmach.


Chcielibyśmy, aby ostatni piątek lipca stał się tradycyjnym terminem dla knyszyńskich harców, tak abyśmy tworząc plany - choćby urlopowe w poprzedzającym roku - mogli z pełną świadomością uwzględnić ten termin, nie martwiąc się o kolizje, które rokrocznie zdarzały się wielu z nas.


Zapraszamy do śledzenia profilu Biwaku na Facebook'u  gdzie systematycznie w ciągu kilku najbliższych tygodni publikować będziemy nadesłane przez Was materiały foto i video, równoległe rzecz jasna z naszą stroną internetową zakładce Galeria, oraz skromnym kanałem w serwisie YT.


Z całego serca dziękujemy Wszystkim przybyłym. Doceniamy trud jaki wnoszą Ci z Was, którzy przybywają z pociechami - w końcu ktoś musi przejąc tradycję, która trwa już niemal ćwierć wieku, co w kategorii imprez naszej skali chyba pozostaje bez precedensu. I to właśnie dowód na to, że potrzebujemy chwili wytchnienia, potrzebujemy siebie nawzajem. Bądźcie zdrowi, szczęśliwi i przybywajcie za rok. Oby do Biwaku!


J.M.M.B Jaśnikowscy.
  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com