Biwak 2023 - podsumowanie


Kochani Biwakowicze!

Spotkania z Wami mają w sobie coś niewytłumaczalnego. Wstrzymują czas. Ilekroć wracam myślami do Biwaku, mam nieodparte wrażenie, że był dosłownie wczoraj, a oczekiwanie na kolejny zamyka się iluzorycznie w kilku tygodniach. Przez - rzec już można - dziesięciolecia, w naszej świadomości zacierają się wspomnienia kolejnych edycji, a obraz wakacyjnych spotkań przyjmuje z wolna twarz ludzi, których często spotykamy tylko ten jeden raz w roku. Smutne to- ktoś mógłby powiedzieć. Myślę jednak, iż wbrew pozorom to właśnie nadaje odpowiednią rangę Biwakowi, który staje się azylem pozytywnej myśli, radości i odskocznią w tym nieco szarym świecie. 

Niezwykle miło było nam gościć Was Kochani Biwakowicze. W tym roku dopisała pogoda, frekwencja i wszystkie inne składowe sukcesu imprezy plenerowej, które można sobie wyobrazić.

Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna. Szczególne słowa uznania dla gospodarzy Knyszyna - Maryli i Mirona, naszego głównego sponsora i wieloletniego Biwakowicza - Adama, nieocenionych przyjaciół Biwaku - członków zespołu Blend, którzy jak zawsze rozgrzali do czerwoności i tak gorącą atmosferę swoim doskonałym występem. Dziękujemy Mistrzowi Kuchni Radarowi, który zgodnie z tradycją przygotował doskonałą wyżerkę, oraz wszystkim, którzy choćby w najmniejszy sposób przyczynili się do organizacji tegorocznej edycji.

Jesteśmy pod wrażeniem frekwencji, pozytywnej energii i wszystkiego co nienazwane, a co dajecie z siebie każdego roku, kiedy w wakacyjnym klimacie, pod rozgwieżdżonym niebem Woli Knyszyńskiej żyjemy chwilą, okraszoną wspomnieniem ponad dwóch dekad wspólnych swawoli. Mamy ogromną nadzieję, że zaszczycicie nas swoją obecnością w przyszłym roku i wielu kolejnych, że pomożecie nam utrzymać magiczną atmosferę tego, co razem zbudowaliśmy przez te wszystkie lata, że wspólnie przekażemy kolejnym pokoleniom już dorastających Biwakowiczów tą piękną tradycję, a oni hołdować jej będą w ramach wspomnień z dzieciństwa, oraz wspomnień o nas, którzy tworzyli to wyjątkowe wydarzenie.

Dziękujemy Kochani. Obserwujcie nas na portalu FB, zaglądajcie na stronę internetową i do zobaczenia w ostatni weekend lipca 2024.


J.M.M.B Jaśnikowscy
  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com